SÍŇ SLÁVY GRAND PRIX

24.září 2016 byl uveden do sitě slávy BIG BAND BONIT
Vynikající orchestr pravidelně se zúčastňující GP Ústí nad Labem.Návštěvnící,tanečníci se vždy na tento ansábl moc těší.Vždy po skončení hovoří v superlativeh..
 
26.září 2015 byla uvedena do síně slávy paní Marietta Nováčková
 
Vynikající tanečnice,učitelka tance,organizátorka akcí. V ČR patří k nejlepším vedoucím soutěží.Má velký podíl na úspěšných soutěžích Grand Prix.

26.září 2015 byl uveden do síně slávy pan Jiří Ševčík

Vynikající tanečník,trenér , který vychoval mnoho super tanečních párů.
Obětavý,přímý člověk.Rovněž organizátor mezinárodních tanečních soutěží.

27.září 2014 byl uveden do síně slávy pan Vladimír Buryan

Nestor  československého, českého ,moravského tancování.
Učitel tance,trenér,choreograf, mezinárodní porotce, vedoucí tanečního klubu Starlet Brno (dříve Brdětan - brněnská děcka tančí).
Autor publikací.Byli jsme potěšeni ,že jsme jej mohli po mnoha letech opět přivítat na parketu v Domě kultury Ústí nad Labem.
Celý život věnoval tanci . Stále optimistický, živý i přes svůj datum narození 16.2.1929 !!! 
Vladimíre,velké díky za vše co jsi v životě dokázal a ještě dokážeš.

27.září 2014 byl uveden do síně slávy pan Dobromil Nováček

Jeho vrcholové taneční kroky začínaly v podstatě na sále Domu kultury Ústí nad Labem v sedmdesátýc letech, tenkráte s Evou Vopatovou-Kotvovou.
Dobromil Nováček je 30ti násobným mistrem republiky , účastník světových soutěží . S manželkou Marietkou získali nejedno prvenství. V současné době se věnují argentinskému tanci s nebývalými úspěchy na světových kolbištích.
Dobromil Nováček působí jako učitel tance,trenér,mezinárodní porotce. Dobromile díky za vše co jsi pro tanec udělal a jistě uděláš.